تبلیغات
مجله ایرانی نیما آنلاین
مجله ایرانی نیما آنلاین


آرایش لبها
متخصصین آرایش بر این مساله كه آیا باید ابتدا خط را زد یا رژ لب را اختلاف نظر دارند. پس ما توصیه می كنیم كه شما هر دو را امتحان كنید و ببینید كه كدام راه برای شما مناسب تر است.

خط لب و رژ لب شما باید با همدیگر متناسب باشند. هرگز از یك خط لب تیره نسبت به رژلب خود استفاده نكنید كه خط لب شما برجسته تر به نظر برسد.
» رژلب: رژلبهای براق كننده ،مات، كرم مانند و جامد كه معروفترین مارك های رژلب به این شكل عرضه می شوند وجود دارد. سعی كنید از تمام انواع آن استفاده كنید تا نوع مطلوب و مناسب لبهای خود را بیابید.
» خط لب: خط لب ها برای مشخص كردن خط دور لب و برای حفظ رژلب استفاده می شوند. خط لب از پراكنده شدن و ریختن رژ ممانعت می كند. خط لبها عموما به شكل مداد و گاهی به شكل ماژیك عرضه می شوند.
چطور دور لبها را درست كرده و آنرا آرایش ترمیم? كنیم؟
بهترین راه برای درست كردن لبها دوباره كشیدن آنها هستند. برای اینكار كانصیلر همرنگ پوست یا كرم پودر با خاصیت پوشاننده گی را كاملا روی لبها مالیده و روی ان پودر بی رنگ بزنید . با اسپانج پودر را روی لبها بنشانید. و دوباره اینكار را برای 3 مرتبه تكرار كنید اگر البته لازم باشد. كه خوب این با تمرین معلوم خواهد شود. فقط یاد اوری كنم كه لبها باید طبیعی جلوه كنند. نه بوتاكسی بعد از این زیر سازی لبها را با مداد مورد دلخواه خود كشیده و رژ لب را با مداد همراه كنید و میان لبها حتما براق كننده بزنید.

آرایش لبها میتواند به جذابیت و زیبایی صورت اضافه و یا آن را كم نماید. نزدن رژ لب بهتر از زدن آن به طور نامرتب یا با رنگهای نامناسب است. با رژ لب میتوان فرم لبها را زیباتر و اصلاح نمود و با سایر اعضای صورت متناسب ساخت. قبل از زدن رژ لب باید لبها كاملا تمیر باشند.

فوندیشن یا پورد معمولا روی لبها هم زده میشود. یادآور? میشود كه رژ لب نباید از لبی به لب دیگر زده شود. باید كاملا اختصاصی باشد و در صورت استفاده دو نفر یا بیشتر میتوانید برای پاك كردن آن میتوانید با دستمال كاغذی اغشته به الكل انرا ضد عفونی كرده و استفاده نمائید. برای انتخاب رنگ رژ لب میتوان آن را كنار لب قرار داد و هماهنگی رنگ را با صورت پیدا نمود.
برای زدن رژ لب، لبها را در آرامش كامل به حالت كشیده و جدا از هم (به حالت لبخند) نگه میداریم با استفاده از مداد مخصوص خط لب، اول لب بالا را میكشیم كه از گوشه لب شروع و به طرف وسط ادامه می یابد سپس لب پایین را میكشیم.اگر میخواهید لبها را بزرگتر جلوه دهید مداد را یك یا دو درجه تیره تر از ماتیك انتخاب كنید. رنگ مداد لب را كمی تیره تر از رنگ خود رژ انتخاب كنیدبعد از تعیین رنگ مناسب، رژ لب را ابتدا به لب بالا و سپس به لب پایین میزنیم. توجه داشته یاشید كه با آرایش ترمیمی درست میتوان فرم لبها را به صورت دلخواه نشان داد.
1- هنگامی كه لب پایین نازك است، خط لب را پایینتر از خط معمولی لب میكشیم و آن را با رژ لب پر میكنیم. همچنین كمی وازلین یا برق لب به وسط لب پایین بمالید تا آن را برجسته تر جلوه دهد.
2- وقتی لب بالا نازك است، خط لب بالا را بالاتر از خط معمولی لب میكشیم تا پهتر جلوه كند و با لب پایین تناسب داشته باشد.
3 - هنگامی كه لبهای پایین و بالا نازك هستند، اندازه لبها را در بالا و پایین با مداد لب زیاد میكنیم و داخل خط را با رژ لب پر میكنیم كه لبها پرتر به نظر آیند.

4 - برای لبهای پر و بزرگ نباید رژ لب خیلی روشن و جلب نظر كننده استفاده كرد. رژ لب مات برای این لبها بهتر از رژ لب براق است.
5 - دهان و لبهای كوچك را میتوان با كشیدن خطوط در اطراف دهان بزرگتر نشان داد.
6- در فرم دهانی كه گوشه های افتاده دارد میتوان خط لب را رو به بالا كشید و فرم دهان را اصلاح كرد.
7 - لبهای نامساوی را نیز میتوان با كشیدن خطوط در جاهای لازم یكنواخت نمود.
برای جلوگیری از مالیده شدن رژ لب بر روی دندانها میتوان از روش زیر استفاده كرد:
انگشت اشاره خود را در دهانتان قرار دهید و لبهایتان را ببندید. سپس انگشت خود را بیرون بكشید. به این ترتیب رنگ اضافه رژ لب از داخل لبهایتان پاك شده و از مالیده شدن آن به دندانهایتان جلوگیری میكند.طبقه بندی: ارایش وزیبایی،
برچسب ها: مدل آرایش و زیبایی، مدل آرایش صورت زنانه، مداد مخصوص خط لب، فرم دهان، رژ لب، برجسته،
ارسال در تاریخ جمعه 31 شهریور 1391 توسط گلناز

خرید سریال کره ای

قالب وبلاگ