تبلیغات
مجله ایرانی نیما آنلاین
مجله ایرانی نیما آنلاین

خواستگاری آقای ورزشکار المپیکی ایرانی در10 ثانیه ! + عکس

 
خواستگاری آقای ورزشکار المپیکی ایرانی در10 ثانیه ! + عکس
مجتبی عابدینی یكی از ورزشكارانی است ك به‌عنوان تنها شمشیرباز حاضر در المپیك همراه با كاروان ورزشی ایران به لندن رفت. او چندی پیش با قهرمانی در اسلحه سابر رقابت‌های زون آسیا ـ اقیانوسیه، بعد از 37 سال شمشیربازی ایران را صاحب سهمیه المپیك كرد.

وقتی از او پرسیدیم كدام اتفاق زندگی‌ات خاطره انگیزترین بوده است، به روزی اشاره كرد كه در دانشكده تربیت بدنی دانشگاه تهران از همسرش خواستگاری كرد: مدت‌ها بود كه فكر خواستگاری از او در ذهنم بود، كسی هم حاضر نشده بود در این زمینه كمكم كند و به نمایندگی از من پیشنهادم را مطرح كند. این شد كه خودم برای طرح آن اقدام كردم.

آن هم درست روز اول فصل امتحاناتمان. قضیه مربوط به سال 84 می‌شود. آن روز همه همكلاسی‌هایم و خود خانمم اطلاعات درسی را در ذهنشان مرور و بین یكدیگر جزوه رد و بدل می‌كردند اما من مدام با خود جملاتی را تكرار می‌كردم كه می‌خواستم در قالب طرح پیشنهاد ازدواج به همسرم بگویم.

آخر هم با كلی ترس و دلهره رودرروی او قرار گرفتم اما آنقدر هول شده بودم كه نفهمیدم چه گفتم. فقط می‌دانم در10 ثانیه گفتم كه می‌خواهم با او ازدواج كنم و این اصلی‌ترین و سخت‌ترین بخش ماجرای ازدواج من بود چون بعد از آن همه مراحل خیلی راحت و بدون ترس پیگیری شد.

یك سال بعد از آن روز پراسترس و خاطره‌انگیز مجتبی عابدینی، با نرگس فعال كه آن زمان دانشجوی تربیت‌بدنی در زمینه مربیگری شنا بود، ازدواج كرد. حاصل این ازدواج پارمیس است كه دوم خرداد سال گذشته به دنیا آمد. بد نیست بدانید مجتبی عابدینی 28 ساله است
طبقه بندی: اخبار وعکسهای ورزشی،
برچسب ها: ورزشکار المپیکی ایرانی، خاطره، خواستگاری،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 15 شهریور 1391 توسط گلناز

خرید سریال کره ای

قالب وبلاگ