تبلیغات
مجله ایرانی نیما آنلاین
مجله ایرانی نیما آنلاین

بازیگر زن تلویزیون سرگردان بیمارستان‌ ها شد + عکس

خبرگزاری ایسنا: نادیا دلدارگلچین با وخامت حالش مجددا راهی بیمارستان شد.

 دختر این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: دو شب پیش با وخامت حال مادرم او را در بیمارستان «فیروزگر» بستری كردیم اما درمان خاصی انجام نشد و برای خارج كردن كلیه از بدن و درمان عفونت به دنبال بیمارستانی هستیم كه متاسفانه هرجا مراجعه می‌كنیم‌، قبول نمی‌كنند.

 وی افزود: به خاطر خطری كه این عمل دارد همه ما را به دكتری كه پیوند كلیه را هفت سال پیش انجام داده ارجاع می‌دهند. اما متاسفانه با مراجعه به بیمارستان «لبافی‌نژاد» هم پذیرش انجام نشد و در حال مراجعه به بیمارستان «مدرس» هستیم.

 فرزند نادیا دلدار گلچین خاط نشان كرد: در حالی كه حال مادرم به شدت بد است سرگردان بین بیمارستان‌ها هستیم و كسی پاسخگوی ما نیست.

بازیگر زن تلویزیون سرگردان بیمارستان‌ ها شد + عکس

 

 نادیا دلدار گلچین چند روز قبل با ترخیص‌اش از بیمارستان گفته بود: «قادر به پرداخت هزینه‌های درمانم در بیمارستان نبودم.»

 وی همچنین مطرح كرده بود:‌ «قرار است برای ادامه درمانم كلیه‌ی پیوندی را با عمل جراحی در بیاورند تا عفونت بدنم درمان شود كه بعد از آن باید دیالیز شوم.»

 نادیا دلدار گلچین متولد 1339 در تهران و دارای مدرك تحصیلی دیپلم موسیقی از هنرستان عالی موسیقی است كه فعالیت بازیگری‌اش را از سال 1369 با فیلم «ابلیس» آغاز كرده و در فیلم‌هایی چون «دیدار در استانبول»، «دوروی سكه»، «پادزهر»، «همه دختران من»، «مرد نامریی»، «خط آتش»، «روسری آبی»، «كمكم كن»، «مهرمادری»، «غریبانه»، «شیدا»، «دختری با كفش‌های كتانی»، مجموعه های تلویزیونی «خاله سارا»، «كهنه سوار»، «دزدان مادربزرگ»، «همه فرزندان من»، «پزشكان»، «شن‌های كف رودخانه»، «سه در چهار» و نمایش های «زیر گذر لوطی صالح»، «سوگ»، «مضحكه آدم»، «معركه در معركه» و.. به ایفای نقش پرداخته است.   
طبقه بندی: اخبار سینما وتلویزیون،
برچسب ها: نادیا دلدارگلچین، بازیگر سینما، دیالیز، كلیه پیوندی، عفونت كلیه، بازیگر زن ایرانی، بازیگران زن ایرانی،
ارسال در تاریخ سه شنبه 10 مرداد 1391 توسط گلناز

خرید سریال کره ای

قالب وبلاگ