تبلیغات
مجله ایرانی نیما آنلاین
مجله ایرانی نیما آنلاین
رسول خدا (ص) فرمود :
هر چه ایمان انسان کامل تر باشد، به‏ همسرش بیشتر اظهار محبت می نماید.
فرقی نمی کنه که الان چه مدت زمان از ازدواج شما گذشته. در هر سنی که هستید این بازیها را انجام بدین و نتیجه را در کیفیت زندگیتون ببینید.
اگر این مطلب را دوست داشتین ، بگین تا باز هم ادامه بدم.

 •  
  بازی1
  یك شاخه گل رز بخرید و آن را همراه با یك یادداشتی با این عنوان « زیباتر از تو وجود نداره » یا مشابه این جمله، داخل ماشین، پشت آفتابگیر آینه دار سمت شاگرد (جلوی سقف ماشین) بچسبانید. زمانی كه با همسرتان در حال رانندگی هستید به او بگوئید كه انگار لكه ی سیاهی پشت لبش چسبیده. زمانی كه او میخواهد از آینه استفاده كرده و آفتابگیر را به سمت پایین بچرخاند، گل رز را همراه با یادداشت شما خواهد دید.

  بازی2
  یك بعد از ظهر تعطیل كه نهارتان را میل كرده اید و هر كدام به طور جداگانه در كنار یكدیگر مشغول به انجام كاری مثل مطالعه،یا شستن ظرفها هستید، موبایلتان را بردارین  و شماره موبایل همسرتان را بگیرید. وقتی گوشی را برداشت بگویید:
  الو سلام. شما خانم ... هستید؟ امروز كه داشتیم با هم نهار میخوردیم به این فكر میكردم كه چقدر باید لبهای زیبای شما خوشمزه باشه.
  در همین حال كه صحبت میكنید نزدیك همسرتان بروید و وقتی كه تنها در یك قدمی او قرار گرفته اید، بگویید:
  ممكنه ذره ای از شهد شیرین لبهاتون رو بچشم؟
  و حالا گوشی را قطع كرده، همسرتان را در آغوش بگیرید و شروع كنید به بوسیدن لبهایش.

  بازی3
  برای همسرتان یك دسته گل رز بخرید كه از این میان 5 شاخه گل رز واقعی بوده و یك شاخه، گل رز مصنوعی باشد. گل رز مصنوعی را وسط دسته گل به همراه یك كارت با این محتوا قرار دهید
  تا زمانی كه آخرین شاخه گل رز این دسته گل ،خشك بشه، دوستت خواهم داشت

  بازی4
  یك آینه جیبی خیلی شیك برای همسرتان بخرید و آن را همراه با یك كارت با این محتوا به وی كادو كنید
  توی این آینه تو تصویر زیباترین زن دنیا رو خواهی دید


  بازی5
  وقتی همسرتان از حمام بیرون آمد خیلی عاشقانه او را در آغوش گرفته و از او بخواهید كه آیا افتخار می دهد تا موهایش را شانه كنید. سپس او رو به آرامی (تکرار می کنم به آرامی !!!) روی پاهای خود بخوابانید و شروع كنید به شانه زدن موهایش. میتوانید به شوخی به او بگوئید كه قصد دارید موهایش را بشمارید ! ( لطفا کار دیگری نکنید!!!!)

  بازی6
  اگر در آغاز رابطه زناشوئیتان هستید این بازی را حتماً انجام بدین . محل خاصی را كه احتمال خراب شدن آن بسیار كم است انتخاب كنید و دو نهال كوچك در آنجا بكارید. به عنوان مثال میتونید زمانی كه برای پیاده روی به جنگل یا پارک اطراف شهر  میرین این كار را انجام بدین.
   هر سال به نشانه یادبود به این دو نهال سری بزنید و عشق خودتان را با رشد این دو نهال مقایسه كنید.
  جالب اینجاست كه شما سالهای سال بعد به همراه همسرتان برای پیاده روی به بیرون رفته و بطور اتفاقی این دو نهال را ببینید. قطعاً خاطرات زیبای بسیار زیادی از گذشته برای شما تداعی خواهد شد

  بازی7
  روی برگه ای این جمله را یادداشت كنید « هر روز وقتی از خواب پا میشم خوشحالم از اینكه تو توی زندگی منی »و آن را موقع  رفتن به درب منزلتان بجسبانید طوریكه او نیز وقتی بعد از شما از منزل خارج میشود آن نوشته را ببیند


  باز هم بازی های عاشقانه سراغ دارم .مسلما شما هم خودتون بازی های بهتر و جالبتری سراغ دارین. اگر تمایل داشتین برای من بفرستین تا برای همه ارسال کنم.

   


  خرید سریال کره ای

  قالب وبلاگ